Triki testowania z Selenium WebDriver które powinieneś wcielić w życie już dzisiaj!


Dodam Cię do listy mailowej z której możesz się wypisać w każdym momencie (jeden klik) Polityka prywatności

Do startu webinaru pozostało:

Kto go poprowadzi?

Marcin Stanek

Jestem inżynierem kontroli jakości oprogramowania specjalizującym się w automatyzacji testów oprogramowania. Pasjonuję się tworzeniem frameworków testowych, które usprawniają pracę zespołów deweloperskich, są efektywne i łatwe w zarządzaniu. Jako QA pracuję już od 2015 roku, pracowałem już z wieloma językami programowania oraz z kilkoma zespołami deweloperskimi, przez co miałem okazję zmierzyć się z wieloma różnymi problemami. Więcej szczegółów dotyczących mojej kariery zawodowej znajdziesz na moim profilu na Linkedin. Ponadto od dwóch lat pomagam firmom tworzyć testy automatyczne pracując w pełni zdalnie. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci.


Czego dowiesz się na miejscu?

👉 Jak poradzić sobie z loaderem?

Jeżeli miałeś kiedyś problem z obsługą loadera na stronie, chciałeś nacisnąć przycisk znajdujący się nad nim, a jednak click otrzymywał loader. Pokażę Ci jak rozwiązać Twój problem.

👉 Jak rozwiązać problem losowego pojawiania się StaleElementReferenceException na poziomie frameworku?

Znam dobrze ten przypadek. Czytasz o Page Object Pattern, decydujesz się zrefatkoryzować kod w tym kierunku. Kończysz z niedeterministym kodem. Zapisz się i poznaj remedium na ten problem.

👉 Poprawne użycie selektorów

Jeżeli zastanawiasz się nad tym czy lepiej wykorzystywać XPath, CSSSelectors czy może jeszcze coś innego. Pokażę Ci że nie ma to żadnego znaczenia przy odpowiednim podejściu.

🚀 BONUS o którym dowiesz się na miejscu! 🚀

Nie mogę jeszcze o tym mówić. Pojaw się na miejscu aby zobaczyć co dla Ciebie przygotowałem.


Dodam Cię do listy mailowej z której możesz się wypisać w każdym momencie (jeden klik) Polityka prywatności

Do startu webinaru pozostało: