jumbotron image

Inicjuję i naprawiam procesy kontroli jakości oprogramowania

Jestem Inżynierem QA z ponad 7-letnim doświadczeniem. Specjalizuję się w zakresie automatyzacji testów, poza tym mam również doświadczenie z czołowymi zespołami QA. Pomogę Ci w różnych sprawach związanych z jakością w Twojej firmie lub projekcie.


Ostatnie wpisy na blogu

  1. W artykule omówiono proces automatyzacji testów funkcjonalnych aplikacji Blazor z wykorzystaniem biblioteki Microsoft.AspNetCore.Mvc.Testing oraz narzędzia Playwright. Autor przedstawia kroki implementacji, począwszy od konfiguracji klasy uruchamiającej aplikację, aż po napisanie testów sprawdzających poprawność działania strony głównej i sekcji FAQ. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano jednorazową instancję testową, znacząco ułatwiającą proces testowania

  2. Przedstawiono podejście oparte na DI do testowania integracji w aplikacjach .NET, wykorzystujące WebApplicationFactory do testowania w pamięci. Pokazuje, jak wdrażać i przełączać się między różnymi implementacjami funkcji przy użyciu DI, zwiększając stabilność testów i izolację zależności.

  3. Wykorzystanie biblioteki Polly do implementacji polityki ponawiania prób w testach integracyjnych w projektach .NET w celu uwzględnienia warunków wyścigu i zwiększenia stabilności testów. Autor podaje przykład zastosowania logiki ponawiania prób do metod interakcji z bazą danych i podkreśla znaczenie dokładnego zdefiniowania ram czasowych dla optymalnego wykonania testu.

  4. W poście omówiono wyzwania związane z zarządzaniem dużymi zależnościami, takimi jak bazy danych do testów integracyjnych. Przedstawiono TestContainers, narzędzie służące do zarządzania kontenerami do celów testowych. Autor demonstruje jak skonfigurować i wykorzystać TestContainers z bazą danych MSSQL w projekcie .NET.


Quality Assurance

Zwiększenie niezawodności, stabilności i wydajności Twojego oprogramowania dzięki specjalistycznym usługom zapewniania jakości. Zaufaj nam, jeśli chodzi o optymalizację procesów testowania i zapewnienie bezproblemowego wdrożenia, dzięki czemu możesz dostarczać swoim użytkownikom wyjątkowe oprogramowanie.

jumbotron image

Automatyzacja

Usprawnianie procesów programistycznych dzięki efektywnym i łatwym w utrzymaniu frameworkom testowym. Wykorzystaj moc automatyzacji, aby przyspieszyć dostarczanie oprogramowania, zmniejszyć nakład pracy ręcznej i osiągnąć spójne, niezawodne wyniki w całym cyklu rozwoju.

jumbotron image

Tworzę kompletne rozwiązania

Dostosowane rozwiązania zapewniania jakości dla Twoich unikalnych potrzeb biznesowych. Zapewnienie najwyższej jakości oprogramowania za każdym razem. Od analizy wymagań po wykonanie testów i nie tylko, zaufaj naszej wiedzy fachowej, aby bezproblemowo zintegrować jakość w całym cyklu tworzenia oprogramowania.

jumbotron image

Dostarczam na czas

Terminowe dostarczanie wysokiej jakości usług. Zapewnienie terminowych rozwiązań bez uszczerbku dla jakości. Zaufaj naszemu efektywnemu zarządzaniu projektami i proaktywnej komunikacji, aby dotrzymać terminów, co daje pewność terminowej realizacji projektów.

jumbotron image

Informuję na bieżąco

Bądź na bieżąco na każdym etapie procesu produkcji oprogramowania. Żadnych niespodzianek, tylko jasna i przejrzysta komunikacja. Dzięki regularnym aktualizacjom i otwartym kanałom komunikacji zapewniam, że Twoja wizja jest zgodna z postępem, wspierając współpracę i dostarczając wyniki, które przekraczają Twoje oczekiwania.

jumbotron image